W piątek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Żodzino podejmą zawodników Biełszyna . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Żodzino – Biełszyna

Wyszejszaja Liha: Żodzino – Biełszyna

Żodzino to silna ekipa jak na warunki ligi białoruskiej. Jest to z pewnością zespół, który stać na to, aby znajdować się w górnej części ligowej tabeli. W pierwszej kolejce nowego sezonu sprawili ogromną niespodziankę.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Ograli na wyjeździe piłkarzy Szachcior Soligors 1:0, mimo że kursy na nich wynosiły ponad 10.00. W kolejnym meczu zagrają ze słabszą drużyną i tym razem będą faworytami.

Biełszyna Bobrujsk to klub, który miał swoje pięć minut, jednak było to dobrych kilkanaście lat temu. Swój największy sukces odnieśli w 2001 roku, kiedy to zdobyli mistrzostwo Białorusi. Od tego czasu wiedzie im się znacznie gorzej i uważam, że w rozpoczynającym się sezonie są głównym faworytem do spadku.

Mają oni bardzo słabą sytuację kadrową i utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej będzie ich jedynym celem. Potwierdzili to już w pierwszym meczu, w którym polegli u siebie z zawodnikami FC Mińsk 1:3.

Biełszyna to według mnie w jeden z głównych kandydatów do spadku. Na wyjazdach raczej nie przewiduję w ich grze częstych zdobyczy punktowych. Gospodarze całkiem dobrze zaczęli ten sezon i będą chcieli pójść za ciosem, a grając ze słabym rywalem, będą mieli do tego doskonałą okazję.

MeczTypKursBukmacher
Żodzino – Biełszyna 1(DNB)1,24Totolotek
Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN