Zaksa – Indykpol

W piatkowy wieczor o 20:30 dojdzie do spotkania w Kedzierzynie Kozlu gdzie przyjedzie Indykpol Olsztyn. Zdecydowanymi faworytami wydają się gospodarze jednak kursy 1,03 to jest ogromny bład uważam. Dlatego typuję over 137,5 pkt w tym spotkaniu @1,80 Betfan

Typ dnia - 6 września (niedziela)
Typ dnia – 10 grudnia (piątek)

Zaksa wszystko wygrywa, jedzie jak walec, bardzo czesto w stosunku 3-0, mimo trochę innego składu niż w roku ubiegłym. Nawet Jastrzębian pokonali w trzech setach. W ostatniej kolejce pokonali 3-0 GKM Katowice. To już było jedenaste zwycięstwo. Grają ciągle w tym samym składzie, w następnym tygodniu jada do Nowosybirska na Ligę Mistrzów. George Cretu nie decyduje się dać chociaż na chwilę odpocząć liderom. Oprócz podwójnych zmian w końcówkach setów. Myslę że Sliwce Semeniukowi czy Kaczmarku który co mecz zdobywa blisko 20 pkt jak nie więcej, przydałby się mały oddech. Oni nie mają ciśnienia aby wygrywać cały czas 3-0. Tak wszystko roztrzygnie się w play offach.

Olsztynianie są w tej chwili na 5 lokacie z bilansem 7-3. Ostatnia porażka w Iławie z Jastrzębskim Węglem mistrzem Polski 0-3 nie oddaje do końca tego co działo się na boisku. Do pewnych momentów Olsztynianie trzymali równy poziom. Bardzo dobrych zawodników mają na skrzydłąch De Falco, Andringa czy Butryn. Mecz w Kedzierzynie może pokazać czy Indypol wygrywa tylko z drużynami w swoim zasiegu czyli 5-7. Czy stać go na więcej w tym sezonie. Jestem przekonany że przy małym szczęsciu mogą bardzo mocno powalczyć z Zaksą dlatego te kursy są dla mnie niezrozumiałe. Ta linia 137,5 pkt może nawet wejśc przy wyniku 3-0, wystarczy jeden set na przewagi i go pokryją, jednak bardziej niż na wyrównane sety wierzę w minimum seta Olsztynian.

Typy:

Zaksa – Indykpol over 137,5 pkt @1,80 Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Zaksa – Indykpol Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie