Zaksa kontra Czarni ( Typy i zapowiedz)

Już w piatek 7 stycznia rozpocznie się 15 kolejka w PlusLidze spotkaniem Zaksy Kedzierzyn Kozle z Czarnymi Radom. Oczywiście zdecydowanymi faworytami spotkania sa vicemistrzowie Polski, jednak handicap jaki proponuję STS na gości aż +20,5 pkt @1,60 uważam jest bardzo mocno do rozważenia.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 7 stycznia (piątek)

Zaksa oczywiście jak od kilku lat wygrywa prawie wszystko na swoim podwórku, w tym roku również lideruję w lidze przy czym straciła w sezonie tylko 6 setów. Jest to nieprawdopodobne bo mierzyła się już z najlepszymi mamy już runde rewanżową. PO odejściu Toniuttiego nie widać śladu Janusz jest chwalony przez ekspertów, dobrze rozgrywa na skrzydła , często gubi blok, skrzydłowym jest łatwiej. Zaksa może troche spuścić z tonu gdyż w przyszłym tygodniu przylatują gracze z Civitanowy na mecz LM. Myslę że moze wkradnąc się rozluznienie. Seta raczej nie powinni stracić jednak to tylko sport. Oczywiście może sie zdarzyć wysoko wygrany set, ale nie sądze aby sety były do 15 pkt.

Radomie są na odległej 10 pozycji, ale to czego dokonali tydzień temu w Warszawie gdzie przegrywając 2-0, odwrócili losy spotkania wygrywając 2-3. Gwiazdą spotkania był mniej znany Paweł Rusin który wszedł w 3 secie i odmienił losy meczu koncząc piłkę meczową. 14 pkt zdobył. Czarni byli wkoncu drużyną z prawdziwego zdarzenia, w ataku  nie brylował tylko Rafał Faryna który cały sezon jest liderem Radomian. Ten handicap naprawdę wydaję się zbyt wysoki, Radomianie po takim meczu jak z Warszawą są wstanie napsuć sporo krwi faworytom. Te 2 pkt zdobyte w stolicy dały pewien oddech i uczcieczkę ze strefy spadkowej.

Typy :

Czarni (+20,5 pkt) @1,60

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Zaksa kontra Czarni ( Typy i zapowiedz) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie