Zaksa kontra Resovia

Przed nami 6 kolejka w Plus lidze, gdzie odbędzie się kilka ciekawych spotkań między innymi Zaksa zmierzy się z Resovią i Projekt Warszawa będzie podejmować Skrę Bełćhatów. Najpierw spojrzmy na sobotnie spotkanie w Kędzierzynie Kozlu. W tym pojedynku również typuję że mecz się nie skonczy w trzech setach. Proponuję over 182,5 pkt.

Typ dnia - 6 września (niedziela)
Typ dnia – 6 listopada (sobota)

Zaksa mimo odejścia kilku kluczowych zawodników gra bardzo pewnie, narazie mają bilans 5-0. Odejście Kochanowskiego, Zatorskiego i przede wszystkim Toniuttiego mogło zaboleć. W ich miejsce sciągnięto Hubera i Janusza, skrzydła pozostają bez zmian Semeniuk i Sliwka a na młocie Kaczmarek który prezentuję się kapitalnie. Zaksa zaimponowała mi szczeólnie w meczu z Bełchatowie gdzie się podniosła z wyniku 2-0, głównie dzięki kapitalnej dyspozycji Kaczmarka który zdobył 29 pkt. Miał ponad 60% w ataku. Swietnie się ogladało to spotkanie, niesamowite zagrywki z obu stron. Największą jednak róznice Zaksa zrobila w bloku gdzie wygrała 19 do 5.

Resovia zbudowała najlepszy skład od czasów bycia w zespole Grozera. Ale co z tego jak w tym zespole nie ma dobrej i skutecznej gry. Ze słabszymi zespołami jeszcze jakos to wygląda. Zatorskiego i Kochnowskiego czeka mecz przeciwko swojej byłej ekipie. Do tego trzeba dodać Sama Deroo. Swoją rolę spelnia Cebulj który zdobywa najwięcej punktów i jest pierwsza opcja w ataku. Jednak Resovia wydaję się nie wykorzystuję swojego potencjału. Przegrana 0-3 z Jastrzębiem może tego nie obnaża gdzie Jastrzębski to główny kandydat do złota. Jednak przegrana w Katowicach 3-0 ujmy nie przynosi. Podczas spotkania z Jastrzębskim było widać że Drzyzdze bardzo dużo brakuje do Toniuttiego gdy nie ma dokładnego przyjecia to wystawia czytelnie nie to co Francuz. Jednak największą zmorą wydaję się w Rzeszowie atak. Maciej Muzaj gra bardzo słabo,do składu wraca Kuba Bucki i jest to jakieś zabezpieczenie tej opcji.

Mimo wszystko spodziewam sie spotkania minimum czterosetowego. Nie sądze aby Zaksa zagrała cały czas w pełni koncentracji i wygrała bez straty seta. Typuję 3-1

Typy:

Over 182,5 pkt

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Zaksa kontra Resovia Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie