Zaksa o krok od powtórzenia sukcesu z przed roku ( typy)

W czwartek od godziny 20 :00 rozpocznie się kolejne starcie pomiędzy Zaksą a Jstrzębskim Węglem. Zdecydowanym faworytem będą gospodarze na których kursy oscylują w granicach 1,30. Ja typuję w tym pojedynku handicap w strone gospodarzy (-7,5 pkt ) @ 1,68 Betfan

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia -7 kwietnia (czwartek)

To już piąte spotkanie w tym roku między tymi drużynami. Zaksa wygrała cztery spotkania, JSW raz. Co warte zauważenia  każde z tych spotkań kończyło się w trzech setach i 3-0 lub 0-3. W pierwszym meczu półfinałowym LM kluczem porażki Jastrzębskiego były kłopoty zdrowotne, Kuba Popiwczak grał chory, Fornal również wstał z łóżka, było widać że brakuję siły w ataku. Cały czas nie gra Gladyr. Clevnot ma kontuzję kolana i jego występ nie jest pewny w czwartkowym spotkaniu. W obwodzie jest Szymura jednak on nie pomogł w pierwszym starciu  jak choćby nawet z Civitanova. Na dodatek trener Gardini również zmaga się z wirusem. Ich sytuacja jest nieciekawa musiałby się zdarzyć cud aby zdołali odrobić straty z pierwszej potyczki.

Zaksa po małym kryzysie w lidze dwóch porażkach zze słabszymi ekipami, fantastycznie zagrała w pierwszym meczu LM. Bardzo wysoko ograła zespoł z JW. PO trzech dniach spotkali się w lidze gdzie wystarczyła godzina z hakiem i mecz zamkneli. Przetrzebiony zespol z Jastrzebia nie byl wstanie sie postawić, grali calkiem innym składem niż przez caly sezon a zaksa w pelnym zestawieniu. Ta druzyna ma coś w sobie, ma słabszą ławke ale podstawowa szóstka jest mega zespolem. Sa bardzo blisko powtorzenia z sukcesu z roku ubiegłego, awansu do finału potrzebują dwóch setów wygranych.  Wydaję mi się że nawet jeśli Zaksa odpuści po dwóch setach to tak powinni sobie poradzić.

Typy:

Zaksa (-7,5 pkt) @1,68 Betfan

Over 3,5 seta @1,58 Betfan

2 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Zaksa o krok od powtórzenia sukcesu z przed roku ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie