Zaksa – Trentino: O miano najlepszej drużyny w Europie.

1 maja to dla sympatyków siatkówki w Polsce bardzo ważna data, dzisiaj Zaksa Kedzierzyn Kozle stanie  przed historyczną szansą na odniesienie  największego sukcesu w histori klubu, wygrania LM, rywal bardzo trudny Trentino Volley. Transmisja od 20:30 w Polsacie Sport.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 1 maja(sobota)

Zaksa zanim awansowała do finału przeszła najtrudniejszą drogę, jaką można było mieć w grupie poszło szybko, ale od ćwierćfinału, było coraz ciężej najpierw z Lube Civitanova, rywalizacja kończyła się w złotym secie. Półfinał to rywalizacja z podpiecznymi Alekno a więc Zenitem Kazań również decydował złoty set. Te dwa horrory zaowocowały awansem do finału.

Na krajowym podwórku nie osiągneli tego co sobie założyli, niespodziewanie przegrali rywalizację z Jastrzębskim Węglem w stosunku 2-0. Deklasując wszystkich w rundzie zasadniczej. Wygrana w dzisiejszym meczu na pewno osłodzi  to zawodnikom jak i całemu sztabowi, aby tak się stało muszą wyeliminować swoję najmniejsze błedy. Na pewno w zespole będzie presja ale nad wszystkim powinien zapanować Grbić. W genialnej formie przez caly rok byli skrzydłowi Kaczmarek Sliwka i Semeniuk, jednak w finalach ligi było już widać zmeczenie i Sliwki i Semeniuka nie byli tak produktywni jak w trakcie sezonu, mieli czas na odpoczynek powinni wybiec swiezi. Myślę że to może być główny czynnik dyspozycji Zaksy. Trentino to świetny zespół ale taka szansa może się długo nie powtórzyć, jak nie teraz to kiedy ?

Włoski zespół wydaję się być bardziej doświadczony w  takich bojach, Trentino 3krotnie wygrali LM, oczywiście w innym składzie, m in. z Polakami w skladzie Łukaszem Żygadło i Michałem Winiarskim. Włosi maja świetną zagrywke i blok, zawodników maja do tego wybitnych Aziiz Nimir  czy Srecko Lisinac. Każdy kibic zna personalia. Najwiekszą gwiazda zespolu jest Holender Nimir Aziz który był najskuteczniejszym punktujacym ligi włoskiej. Na przyjeciu Lucarelli i Kooy. Środkowi to serbska szkoła siatkowki  doświadczeni Podraszczanin i wcześniej wspomniany Lisnac. Wszystkim dowodzi Gianelli. Kazdy trener chciałby mieć taki zespół.

Oba zespoły przed finałem miały bardzo dużo czasu na odpoczynek. Polska drużyna swój ostatni mecz w lidze rozegrała 18 kwietnia z Jastrzębiem. Siatkarze Itas Trentino, którzy zakończyli swoje zmagania w lidze 7 kwietnia. Przegrywając rywalizację z Civitanovą w półfinale. Czy tak długa przerwa obu ekip może  mieć wpływ na przebieg spotkania ?

W tym pojedynku, będzie sie liczyła dyspozycja dnia, Nie ma znaczenia hala gdyż odbędzie sie spotkanie bez kibiców, mimo że na włoskim terenie. Zaksa cały sezon grała tą samą szóstką. To ostatnie spotkanie Zaksy w takim składzie z szansą na wielki sukces . Po tym sezonie trzon zespołu odejdzie, będzie cięzko kolejnym zawodnikom o taki sukces. Uważam że czeka nas wyrównane spotkanie jednak Polska ekipa nie da rady ostatecznie i polegną po ciężkim boju.

Typy:
over 3,5 seta @1,47 forbet
Trentino @1,57 forbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie