Zaksa – Trentino : Pierwszy ćwierćfinał LM sikatkarzy.

Dziś w Kedzierzynie Kozlu odbędzie się pierwszy ćwierćfinał LM. Zaksa podejmować będzie ekipe Trentino. Obie drużyny są w ostatnich sezonach na siebie skazane. Typuję w tym ważnym pojedynku dla mistrzów Polski over 182,5 pkt @1,85 STS

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 7 marca (czwartek)

Dla której z drużyn rywalizaja skończy się na ćwierćfinale? To odpowiedz niezwykle trudna. Obie drużyny są formie. Zaksa zdobyła Puchar Polski pokonując najsilniejsze drużyny w Polsce i moim zdaniem staję się głównym faworytem do mistrzostwa. Trentino natomiast wygrywa mecz za meczem co daję na ten moment drugą lokatę za nieosiagalną Perugią.

Obie ekipy spotkały się w 2021 i 2022 r w finale ligi mistrzów gdzie góra była drużyna z Polski. Los sprawił że w tym roku obie ekipy były przydzielone do jednej grupy. W tym roku dwa razy górą dwa razy byli Włosi 3-0 i 3-2, w drugim spotkaniu wyciągneli wynik ze stanu 0-2. Trzeba dodać że w drugim spotkaniu z zespołęm był już Bartosz Bednorz. Liczę że dzisiaj spotkanie będzie podobnie długie i interesujące.

W dwumeczu faworytem wydają się Włosi ponieważ w zeszłym roku Kędzierzynianie grali z najlepszym swoim zawodnikiem Kamilem Semeniukiem który był wybrany mvp tamtego spotkania, teraz tego zawodnika nie ma co jest bardzo duzym osłabieniem moim zdaniem nawet taki zawodnik jak Bednorz nie jest wstanie go zastąpić.

Dzisiaj licze na wyrównane spotkanie stąd ten over, licze na zwycięstwo Zaksy ale to nie będzie łatwe bo w rewanżu Kazyjski i spółka zrobią wszystko aby się zrewanżować.

Typy:

Over 182,5 pkt @1,85 STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Zaksa – Trentino : Pierwszy ćwierćfinał LM sikatkarzy. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie