Załęcki – Kubiszyn. Kto wygra? Już dziś rozstrzygnięcie!

Nieodbyta podczas gali High League 3 walka Danis Załęcki – Mateusz „Don Diego” Kubiszyn odbędzie się już 20 czerwca. Kto zwycięży i gdzie obstawiać?

Załęcki - Kubiszyn. Kto wygra? Już dziś rozstrzygnięcie!
Załęcki – Kubiszyn. Kto wygra? Już dziś rozstrzygnięcie!

Załęcki – Kubiszyn. Kiedy walka, gdzie obstawiać?

Walka pomiędzy Załęckim a Kubiszynem wpisana była do karty pojedynków zaplanowanych na High League 3. Przed tym starciem na trybunach wybuchły zamieszki pseudokibiców – „Bad Boy” związany jest z fanami Elany Toruń. Ostatecznie zdecydowano przełożyć się potyczkę na inny termin.

Mimo że początkowo zapowiadano, że każdy będzie mógł zobaczyć walkę Załęcki – Kubiszyn za darmo, będzie zupełnie inaczej. Dostęp do bezpłatnej transmisji będą mieli tylko nieliczni. Podobnie jest zresztą w przypadku zakładów na ten pojedynek. Mimo że bukmacherzy w Polsce z pewnością chętnie oferowaliby zakłady na High League 3, te znaleźć można tylko i wyłącznie w jednym miejscu i jest to portal www.eFortuna.pl.

STS bonus bez ryzyka
Kod promocyjny w STS bonus bez ryzyka

Obstawianie walki Bad Boy – Don Diego

Wśród tych przeszukujących informacji, jakie typy na dziś warto brać pod uwagę, nie brakuje osób, które zatrzymują się przy walce Załęckiego z Kubiszynem. Jakie kursy przygotowano i jakiego scenariusza można się tu spodziewać?

Faworytem bukmacherów nie jest Załęcki, a „Don Diego”. Kurs na tego drugiego to 1.55, natomiast na Załęckiego – 2.15. Zdaje się, że zaplanowany na trzy rundy pojedynek może zakończyć się dość szybko. To, że o wszystkim zadecydują sędziowie swoimi punktami jest raczej mało prawdopodobne (kurs 3.00). Niewielkie są też szanse, by walka trwała maksymalnie 60 sekund.

Najbardziej prawdopodobny scenariusz w tym przypadku to fakt, że Kubiszyn wygra przed czasem. Uważamy, że to bardzo możliwe i właśnie dlatego taki typ wybieramy na walkę High League 3, która odbędzie się 20 czerwca o godzinie 20.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fortuna – typowanie High League z bonusami

Jeżeli chcemy obstawiać freak fighty High League lub Prime MMA, potrzebne jest nam konto u bukmachera Fortuna. Rejestracji można dokonać na stronie internetowej www.eFortuna.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE„. W pakiecie powitalnym otrzymać można trzy bonusy na start, wśród których jest także 20 zł bez depozytu!

Dla nowych klientów Fortuna przygotowała zakład bez ryzyka do 600 zł, a oprócz tego doładowanie drugiej wpłaty w wysokości 100% jej wartości nawet do 2000 zł.

Pełną ofertę zakładów na walkę „Bad Boya” z Kubiszynem można sprawdzić w dowolnej chwili na www.eFortuna.pl. Obstawianie jest możliwe także w aplikacji mobilnej na telefony lub tablety.

Typ: wygra przed czasem Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – kurs 1.75

4.8 / 5. Ocen: 214

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Załęcki – Kubiszyn. Kto wygra? Już dziś rozstrzygnięcie! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie