Zalgiris – Bodo/Glimt – Typy bukmacherskie 9 sierpnia (wtorek)

Pora na rewanżowe spotkania trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Do fazy play-off już praktycznie awansowało Bodo/Glimt które w pierwszym spotkaniu rozgromiło mistrza Litwy 5-0. Zapraszam do analizy.

Belenenses - FC Porto. Typy bukmacherskie 4 lutego (czwartek)
Zalgiris – Bodo/Glimt – Typy bukmacherskie 9 sierpnia (wtorek)

Zalgiris vs Bodo/Glimt. Typ i Analiza

Jak więc widać, przed mistrzami Norwegii tylko dopełnienie formalności. W pierwszym spotkaniu przed własną publicznością nie dali Zalgiris żadnych szans. Byli zdecydowanie lepsi.

Zresztą wynik mówi sam na siebie. Strzelili pięć bramek zachowując przy tym czyste konto bramkowe. Mistrzowie Litwy popełniali proste błędy w defensywie. I to się musiało dla nich tak skończyć.

Rewanż rozegrają na własnym obiekcie gdzie faworytem także będzie Bodo/Glimt. Osobiście jednak bardziej spodziewam się bramek. Gospodarze nie mają nic do stracenia i powinni dużo ryzykować w ataku.

Na Litwie Zalgiris rzadko zawodzi. W poprzedniej rundzie eliminacji przed własną publicznością wygrało z Malmo 1-0. Ze względu na wysokie zwycięstwo we wtorek goście mogą, a nie muszą wygrać.

Przed rewanżem mistrzowie Norwegii są w bardzo dobrej formie którą potwierdzili ostatnio w lidze gromiąc na swoim boisku Odd 7-0! Licząc wszystkie rozgrywki, było to ich piąte z rzędu zwycięstwo.

Typ: powyżej 2,5 gola (kurs 1.93 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Zalgiris – Bodo/Glimt – Typy bukmacherskie 9 sierpnia (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie