Zamykanie kuponów u bukmachera to już nie tylko opcja dla tych, którzy grają wiele meczów z oferty przedmeczowej. Sprawdźcie już teraz na czym polega funkcja Fortuna Early Cash-Out, a w niej minimalizowanie strat w zakładach SOLO i na żywo!

Zamykanie kuponów w Fortunie - teraz także SOLO i LIVE!
Zamykanie kuponów w Fortunie – teraz także SOLO i LIVE!

Fortuna zamykanie kuponu przed końcem meczu

Dlaczego przygotowana przez markę Fortuna Early Cash-Out opcja jest tak dużym oczkiem w głowie każdego typera? Bo dzięki niej możliwe jest stawianie meczów i zamykanie kuponu, gdy jeszcze dane wydarzenie nie dobiegło końca.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Jeżeli gramy na liczbę goli, a do pełni szczęścia potrzebujemy jeszcze jednej bramki, bukmacher może przygotować nam propozycję zwrotu, a dzięki niej dostaje się pewne pieniądze jeszcze przed ostatnim gwizdkiem sędziego!

legalny w Polsce bukmacher Betclic kod promocyjny
Betclic Polska nowy kod promocyjny na rok 2020

Niektórzy nazwą to minimalizacją strat, a inni pewnymi wygranymi. Nie nazewnictwo jest tutaj istotne, natomiast fakt, że z funkcji Early Cash-Out może skorzystać dosłownie każdy, a to wszystko bez konieczności spełniania jakichś skomplikowanych wymagań i tak dalej.

Jak działa Early Cash-Out w Fortunie?

Zamykanie kuponu na www.eFortuna.pl dostępne jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Dzięki temu, że bukmacher oferuje tę opcję nawet w dziale zakładów live, daje to naprawdę ogromne pole do popisu.

Fortuna Early Cash-Out
Fortuna Early Cash-Out

Przypominamy, że każdy, kto jeszcze nie posiada konta na www.eFortuna.pl może założyć je teraz zupełnie za darmo. Fortuna kod promocyjny brzmi BETONLINE i może być wpisany tylko i wyłącznie przy zakładaniu profilu.

Fortuna bonus na start. Ponad 1000 PLN do zdobycia!

Bonus powitalny w Fortunie to premia 20 PLN od razu po założeniu konta (fortuna bonus bez depozytu!), 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka, a do tego – nawet 1000 PLN przy pierwszej wpłacie pieniądze dzięki bonusowi 100%!

Przygotowywane przez nas typy dość często pochodzą z oferty bukmachera Fortuna. To pozwala na korzystanie z opcji Early Cash-Out, gdy coś nie pójdzie po naszej myśli! 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN