Zawiercie kontra Bełchatów: drugie spotkanie o brąz.

Dzisiaj w Zawierciu odbędzie się drugie spotkanie o brązowy medal Aluron podejmować będzie Skrę Bełchatów. Jednym z typów na to spotkanie jest zwycięstwo Zawiercia @1,40 STS. Transmisja od 17:30 w Polsat Sport.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – maja (sobota)

Gracze Skry przegrali pierwsze spotkanie  2:3 i w rywalizacji do trzech zwycięstw przegrywają dziś  jest okazja do rewanżu. Mają czego żałować bo mogli spokojnie wygrać pierwsze spotkanie w czwartym secie prowadzili w końcówce i mogli domknąc spotkanie na 3-1, w tie breaku prowadzili 11-8 i pewnie do teraz nie wiedzą jak to przegrali.

Dzisiejsza porażka postawi w bardzo złej sytuacji Bełchatowian. W pierwszym spotkaniu trzeba wyróżnić środkowych czego dokonali obaj zdobyli razem 40 pkt w meczu czegos takiego jeszcze nie widziałem, taka postawa i przede wszystkim poprawa dyspozycji Atanasijevicia potrzebne są do nawiązania walki na gorącym terenie w Zawierciu. Serb przeszedł samego siebie na 10 ataków nie skończył żadnego i został zmieniony przez Schulca który grał również słabo stąd tyle ataków dostali środkowi. Ja jednak głęboko wierze że Serb poprawi gre i gram dzisiaj over 16,5 pkt Serba @1,90. Jesli dobrze wejdzie w mecz to nawet w trzech setach jest wstanie wykręcić tą linie. A uważam że w Zawierciu nie skończy się na trzech setach.


Warta Zawiercie wykorzystała natomiast kłopoty atakujących Skry. Zawiercie mogło liczyć na Konarskiego który zdobył aż 24 pkt, z kolei słąbiej  grał Kovacević który został zmieniony w trzecim secie. Obaj Serbowie będą chcieli się zrechabilitować co zapowiada wielkie emocje dziś w Zawierciu. Skra pójdzie na przysłowiowe noże aby zremisować stan rywalizacji a Zawiercianie aby przybliżyć się do upragnionego brązu.

Typy:

Warta @1,40 STS

Atanasijević over 16,5 pkt @1,90

over 3,5 seta @1,50 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Zawiercie kontra Bełchatów: drugie spotkanie o brąz. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie