Złoty Kask w Opolu ( typy i analiza)

Dzisiaj w Opolu odbędzie się kolejna edycja Złotego Kasku. Turniej wraca do łask. W stawce są największe gwiazdy polskiego speedweya. W dzisiejszych zawodach typuję:

żużel typersi


Zmarzlik Top 3 @1,35 STS


Bartosz to triumfator dwóch poprzednich edycji, jest jeszcze młodym zawodnikiem i myślę że jest wstanie pobić rekord Tomasza Golloba który wygrywał 7 razy. Wicemistrz świata jest w tym roku w świetnej formie wygrywał już IMME i Kryterium Asów. Wczoraj w Lesznie kapitalny występ 13 pkt i to dzięki Niemu udało się Stali zremisować gdyż do końca walczył z Januszem Kołodziejem i wyprzedził go. Można zaryzykować Zmarzlika na zwycięstwo kurs 2,75, ponieważ lubi take turnieje gdzie po 20 biegach kończymy rywalizację a nie tak jak jest w IMP gdzie decyduje wyścig finałowy.


Janowski – Dudek 1 @1,55 STS


Obaj zawodnicy będą się ścigać w cyklu GP. Janowski to niewątpliwie największy rywal Zmarzlika w dzisiejszych zawodach. Czwarty zawodnik świata poprzedniego sezonu, ten rok zaczął najlepiej w lidze pod względem średniej ma 2,75, widać że  jest szybki  gdyż nawet po przegranych startach walczy i wyprzedza po zewnętrznej jak to miało miejsce w Grudziądzu. Dudek natomiast sezon zaczął bez błysku niby te pkt zdobywa ale to są punkty wymęczone, widać że coś w sprzęcie jeszcze nie gra. Myślę że musi jeszcze popracować z tunerami gdyż taki Dudek nie ma szans na utrzymanie się w cyklu a te zawody są przepustką do światowych eliminacji Mistrzostw Świata. To może być Dudka szansa na awans jednak myślę że sam awans będzie dla Niego dziś sukcesem ( miejsce Top6) z Janowskim i Zmarzlikiem nie ma szans dziś

Typy:

Zmarzlik win @2,75

Zmarzlik Top 3 @1,35 STS

Janowski – Dudek 1 @1,55 STS

Kołodziej – Wozniak 1 @1,42 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Złoty Kask w Opolu ( typy i analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie