Zloty Kask w Opolu – Typy

Dzisiaj w Opolu odbędzie się Złoty Kask impreza trochę zapomniana ale od kiedy stała się imieniem Jurka Szczakiela Naszego pierwszego mistrza to jakby ranga wzrosła. Miejmy nadzieję że pogoda nie storpeduję zawodów które rozpoczna się o 16:15. Transmisja w canal plus sport 5.

żużel typersi

Na liście startowej mamy całą plejadę krajowych gwiazd na czele z mistrzem Bartoszem Zmarzlikiem ale też z Janowskim, Kołodzejem, Kuberą. To oni powinni roztrzygnąc zwycięstwo dziś 

Zmarzlik wygra @1,90 STS

Moim pierwszym typem jest oczywiście zwycięstwo Zmarzlika STS płaci 1,90. Ktoś powie nie dużo, ale te zawody są stworzone dla Bartka, nie ma żadnych półfinałów czy baraży. Po 20 biegach zawody się konczą. Gdyby tak kończyły się IMP to Zmarzlik już by miał z cztery złote medale, ponieważ po 20 biegach był najlepszy ale w finale zawsze czegoś zabrakło gdy spotykało się czterech najlepszych. Zmarzlik to indywidualista zbiera punkty wykorzystuję błędy rywala. Wydaję się że tylko taśma lub defekt mogą mu zabrać zwycięstwo.

Drabik – Dudek 1@1,62 STS

Obaj znajdują się na dwóch różnych biegunach . Drabik jest chyba w najlepszej formie w zyciu, genialnie pojechał we Wrocławiu tydzien temu, wczoraj poza wykluczeniem był niełapalny. On jest dla mnie dziś czarnym koniem który może wskoczyć na podium. Dudek  to jest porażka uczestnik cyklu GP nie wiem za co dostał tą dziką kartą. Wczoraj na swoim obiekcie z najsłąbszym Grudziądzem żeby nie zdobyć żadnej trojki? Mając świetny nr startowy, w drużynie gości gdyby startował Pedersen jego wynik byłby jeszcze słabszy

Kołodziej – Hampel 1 @1,40 STS

Kołodziej to gwiazda ligi , cały czas z aspiracjami na cykl na GP. Im starszy tym lepszy. Jest wzorem do naśladowania dla najmłodszych. Dzisiaj powinien być na podium. Hampel już gaśnie. Pojedyńcze występy mu wychodzą i tylko jeśli uda się start, nie ma tej zadziorności co kiedyś. Hampel w tak mocnej stawce moim zdaniem będzie Poza Top 6.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Zloty Kask w Opolu – Typy Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie