Złoty kask w Zielonej Górze. ( typy)

Dzisiaj w ten upalny dzień odbędzie się finał złotego kasku. Faworytem jest Bartosz Zmarzlik, wystąpą w zawodach najlepsi Polscy zawodnicy, zabraknie jednego z faworytów Macieja Janowskiego który jest kontuzjowany. Transmisja od 19:00 w n sport.

żużel typersi

Przygotowałem na dziś trzy typy. Pierwszy to Bartosz Zmarzlik kontra Piotr Pawlicki. Moim zdaniem Zmarzlik poraz trzeci wygra złoty kask. Facet gdzie nie jedzie zdobywa blisko kompletu, dziś idealny turniej dla Niego po rundzie zasadniczej kończą się zawody. Nie ma żadnych baraży czy finałów. Wczoraj kapitalny występ w Lublinie. Rok temu w Bydgoszczy złoty kask wygrał w cuglach. Wydaję mi się że zagrozić może mu tylko Janusz Kołodziej. Piotr Pawlicki może zaczyna i się odbudowywać,świadczy o tym drugie miejsce w SECU czy awans do Chalange, jednak to w tej chwili średniak, nie jest wstanie na ten moment w żaden sposób zagrozić dwukrotnemu mistrzowi świata.

Druga para To Janusz Kołodziej – Jarosław Hampel. Obaj zawodnicy są zasłużeni dla Polskiego żużla. To jaką Janusz prezentuje formę na ten moment wieli przeciera oczy. Trzecia średnia w lidzę. Janusz na tym torze zdobywał złoty medal IMP w 2010r pokonując w dodatkowym biegu Kasprzaka. Jeśli chodzi o złoty kask to 7 razy stawał na podium w tych zawodach. Najwięcej w całej stawce. Jarek jak wspomniałem zasłużony potrojny medalista IMŚ, jednak do złota zabrakło. W pewnym momencie mówiono że to następca Golloba pewien czas tak było. Hampel na swoim torze jedzie świetnie ale i na nim miewa wpadki. Na wyjazdach jest już gorzej, dośc często przywozi zera. On już tak nie wyprzedza na trasie zawodników w przeciwieństwie do Janusza.

Ostatnia para to Patryk Dudek – Paweł Przedpełski. Obaj są liderami swoich drużyn które walczą o utrzymanie. Dzisiejsze zawody odbywają się na torze gdzie Patryk jezdzi od urodzenia. Może w tym roku nie błyszczy jednak to ogromny handicap. Nie awansował do IMP w Gnieznie. Patryk nadal marzy o powrocie do GP a dzisiejsze zawody są przepustką do tego ale trzeba być chociaż w Top4. Kolejne miejsca będą rostawieni zawodnicy w ME na rok przyszły. O Pawłe można powiedzieć tyle ,że na motoarenie jezdzi coraz lepiej , fajnie przeszedł z wieku juniora do seniora. Jednak wyjazdy to często bolączka nadal. Tu znajomośc toru i swoje scieżki powinny dać podium Patrykowi.

Kursy nie są wysokie na tych trzech zawodników. Jednak to są bici faworyci, bardzo mocno się zdziwie jeśli któryś zawiedzie.

Typy

Zmarzlik – Pawlicki 1 @1,40 ewinner

Kołodziej – Hampel 1 @1,30 STS

Dudek – Przedpełski 1 @1,55 ewinner.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Złoty kask w Zielonej Górze. ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie