Grand Prix Polski we Wrocławiu to chyba najważniejsza impreza tego weekendu dla każdego fana wyścigów na żużlu. Fortuna bukmacher legalny przygotował z tej okazji gwarantowane 10 PLN dla każdego!

Żużlowy pewniak - 10 PLN gwarantowane od Fortuny!
Żużlowy pewniak – 10 PLN gwarantowane od Fortuny!

Obstawianie żużla = bonus 10 PLN!

Do skorzystania z tej promocji wcale nie potrzebna jest ogromna wiedza dotycząca żużla. Wszystko sprowadza się jedynie do postawienia trzech kuponów – czy będą one wygrane, czy przegrane, nie ma to najmniejszego znaczenia!

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Żużlowy pewniak to 10 PLN, które można otrzymać na konto gracza. Bukmacher Fortuna przyznaje pieniądze automatycznie wszystkim, co spełnią podane niżej warunki.

Do skorzystania z promocji potrzebne jest:

  • Zagranie 3 kuponów
  • Stawka co najmniej 10 zł
  • W każdym kuponie musi być min. 1 typ z meczów żużlowych
fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Fortuna gwarantowany bonus

Do oferty specjalnej kwalifikuje się zarówno aktywność w aplikacji mobilnej, jak i na stronie bukmachera Fortuna. Punkty stacjonarne nie są w tym przypadku brane pod uwagę!

Każdy, kto nie ma konta w Fortunie, może założyć je w kilka chwil. Legalnie, bezpiecznie i bez natychmiastowej weryfikacji danych!

Aktualny kod promocyjny Fortuna to „BETONLINE„. Wpisuje się go w odpowiedniej rubryce przy zakładaniu konta. Posiadanie profilu umożliwia korzystanie z promocji oraz odbieranie bonusów, między innymi, takich jak Żużlowy pewniak!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>