Grand Prix Polski we Wrocławiu to chyba najważniejsza impreza tego weekendu dla każdego fana wyścigów na żużlu. Fortuna bukmacher legalny przygotował z tej okazji gwarantowane 10 PLN dla każdego!

Żużlowy pewniak - 10 PLN gwarantowane od Fortuny!
Żużlowy pewniak – 10 PLN gwarantowane od Fortuny!

Obstawianie żużla = bonus 10 PLN!

Do skorzystania z tej promocji wcale nie potrzebna jest ogromna wiedza dotycząca żużla. Wszystko sprowadza się jedynie do postawienia trzech kuponów – czy będą one wygrane, czy przegrane, nie ma to najmniejszego znaczenia!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Żużlowy pewniak to 10 PLN, które można otrzymać na konto gracza. Bukmacher Fortuna przyznaje pieniądze automatycznie wszystkim, co spełnią podane niżej warunki.

Do skorzystania z promocji potrzebne jest:

  • Zagranie 3 kuponów
  • Stawka co najmniej 10 zł
  • W każdym kuponie musi być min. 1 typ z meczów żużlowych
fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Fortuna gwarantowany bonus

Do oferty specjalnej kwalifikuje się zarówno aktywność w aplikacji mobilnej, jak i na stronie bukmachera Fortuna. Punkty stacjonarne nie są w tym przypadku brane pod uwagę!

Każdy, kto nie ma konta w Fortunie, może założyć je w kilka chwil. Legalnie, bezpiecznie i bez natychmiastowej weryfikacji danych!

Aktualny kod promocyjny Fortuna to „BETONLINE„. Wpisuje się go w odpowiedniej rubryce przy zakładaniu konta. Posiadanie profilu umożliwia korzystanie z promocji oraz odbieranie bonusów, między innymi, takich jak Żużlowy pewniak!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.