Zwrot w Etoto. Cashback bez obrotu do 1000 PLN!

Zakłady bukmacherskie Etoto przygotowały najwyższy cashback powitalny dostępny na rynku – aż 50% do 1000 PLN i to bez obrotu! Co trzeba wiedzieć o tej promocji?

Zwrot w Etoto. Cashback bez obrotu do 1000 PLN!
Zwrot w Etoto. Cashback bez obrotu do 1000 PLN!

Cashback, czyli zwrot bukmacherski

Zwrot bukmacherski umożliwia sprawdzenie oferty danej strony bez konieczności umartwiania się o każdą postawioną złotówkę. Gracz może zagrać kupon i albo go przegrać i otrzymać z powrotem część pieniędzy, albo wygrać i zgarnąć pełną pulę w normalnym trybie. Wniosek nasuwa się sam – w przypadku takiego bonusu nic się nie traci.

Nawet najlepsi typerzy potrafią niekiedy nie trafić ze swoimi prognozami. Cashback to zatem propozycja, która powinna przydać się nie tylko początkującym, ale także i innym – tym, co mają już za sobą pierwsze kroki postawione w świecie bukmacherki.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Legalny bukmacher Etoto ma dla graczy propozycję w postaci premii 50% do 1000 PLN. Co istotne – w tym przypadku nie trzeba w ogóle obracać otrzymanych środków!

Etoto bonus powitalny – 50% do 1000 PLN. Na czym polega?

Gracz zakłada darmowe konto typerskie, sprawdza typy na dziś, wybiera coś dla siebie, a następnie stawia na jednym kuponie minimum dwa pewniaki z kursem co najmniej 1.25. Tak w największym skrócie można opisać to, jak działa w Etoto bonus powitalny.

Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN zwrotu w razie nietrafionego kuponu. Bukmacher przelewa odpowiednim graczom pieniądze w sposób automatyczny, a istotne jest przy tym to, że nie pomniejsza pieniędzy o wartość podatku. Grając za 800 zł, mamy możliwość otrzymania 400 złotych, a nie kwoty liczonej jako 50% po odjęciu podatku od 800, czyli tylko nieco ponad 700.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Każdy z nowo zarejestrowanych może odebrać w Etoto cashback tylko jeden raz. Liczy się pierwszy kupon zagrany po założeniu profilu. Rejestracji można dokonać w kilka chwil na www.Etoto.pl.

Promocja na start w Etoto. Opinie – warto skorzystać?

Przygotowana przez Etoto promocja na start to jedna premia do zgarnięcia, ale taka, której na próżno jest szukać w innych miejscach. Największa zaleta opisywanego bonusu jest taka, że zwrot jest automatycznie gotówką, więc nie trzeba go w ogóle obracać – od razu po jego zgarnięciu możemy go wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel.

Pozostaje czekać jakie na temat nowego bonusu od Etoto opinie będą pojawiać się w sieci. Czy to wśród typerów będzie prawdziwy hit czy może niekoniecznie? Wkrótce będziemy się mogli się o tym przekonać.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Zwrot w Etoto. Cashback bez obrotu do 1000 PLN! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie